Plugins - The Events Calendar - Stable (latest release) - en to he_IL translation catalogue (992 entries)

en: edit Events settings.
he_IL: ערוך את הגדרות האירועים.

en: Select all pages
he_IL: בחר את כל העמודים

en: Add more sources
he_IL: הוסף מקורות נוספים

en: No upcoming Facebook events found.
he_IL: לא נמצאו אירועי פייסבוק קרובים.

en: Please refresh the page and try your request again.
he_IL: אנא רענן את העמוד ובצע את בקשתך שנית.

en: The event name
he_IL: שם האירוע

en: The event short description
he_IL: תיאור קצר של האירוע

en: The event cost details
he_IL: פירוט עלויות האירוע

en: Single Event
he_IL: אירוע בודד

en: Month View
he_IL: תצוגה חודשית

en: Custom
he_IL: מותאם אישית

en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: Installed
he_IL: מותקן

en: Installed Add-Ons
he_IL: הרחבות מותקנות

en: Unable to run Tribe Extensions. Your website host is running PHP 5.2 or older, and has likely disabled or misconfigured debug_backtrace(). You, or your website host, will need to upgrade PHP or properly configure debug_backtrace() for Tribe Extensions to work.
he_IL: אין אפשרות להפעיל את Tribe Extensions. האיחסון של האתר שלך פועל בגרסה PHP 5.2 או קודמת, ו-debug_backtrace() מושבת או לא מוגדר נכון. אתה, או חברת איחסון אתר שלך, תצטרך לשדרג PHP או  להגדיר debug_backtrace() עבור Tribe Extensions.

en: Tutorial
he_IL: הדרכה

[ctx: the final separator in a list of two or more items]
en:  and
he_IL: וגם

en: To begin using %1$s, please install and activate the latest version of %2$s.
he_IL: כדי להתחיל להשתמש בתוכנה של %1$s, בבקשה להתקין ולהפעיל את הגרסה האחרונה של %2$s.

en: Unknown service message
he_IL: הודעת שירות לא ידועה

en: Unknown
he_IL: לא ידוע

en: When this import was last scheduled to run, the daily limit for your Event Aggregator license had already been reached.
he_IL: כאשר יבוא זה היה אמור לרוץ פעם אחרונה, המגבלה היומית של הרישיון צובר האירועים שלך הושגה כבר.

en: Location
he_IL: מיקום

en: Stay in touch with The Events Calendar team. We send out periodic updates, key developer notices, and even the occasional discount.
he_IL: שמור על קשר עם צוות לוח אירועים. אנו שולחים עדכונים תקופתיים, הודעות מפתח מפתח, ואפילו הנחה מזדמנת.

en: Your ratings help us bring The Events Calendar to more users. More happy users mean more support, more features, and more of everything you know and love about The Events Calendar. We couldn't do this without your support.
he_IL: הדירוגים שלך באים לעזור לנו להביא את לוח האירועים למשתמשים חדשים. עוד משתמשים מאושרים מתכוונים לתמיכה נוספת, יותר תכונות, ועוד של כל מה שאתה מכיר ואוהב את לוח האירועים. אנחנו לא יכולים לעשות זאת ללא עזרתכם.

[ctx: %s Events plural label]
en: All %s
he_IL: כל ה%s

en: Legacy Events Import
he_IL: יבוא אירועים מגרסאות קודמות

en: Generate JSON-LD data
he_IL: להפיק נתונים JSON-LD

en: Some features and add-ons require you to enter an API key or log into a third-party website so that The Events Calendar can communicate with an outside source.
he_IL: תכונות מסוימות וכן הרחבות מחייבות להזין מפתח API או להיכנס לאתר אינטרנט של צד שלישי, כך את לוח האירועים יכול לתקשר עם גורם חיצוני.

en: Meetup API Key
he_IL: מפתח API Meetup

en: You need a Meetup API Key to import your events from Meetup.
he_IL: אתה צריך מפתח API Meetup לייבא את האירועים שלך מ- Meetup.

en: You need to connect Event Aggregator to Facebook to import your events from Facebook.
he_IL: עליך לחבר את צובר האירועים  לפייסבוק כדי לייבא את האירועים שלך מפייסבוק.

en: Disconnect
he_IL: לנתק

en: Refresh your connection to Facebook
he_IL: רענן את החיבור שלך אל פייסבוק

en: Connect to Facebook
he_IL: התחבר לפייסבוק

en: You need to connect to Facebook for Event Aggregator to work properly
he_IL: אתה צריך להתחבר לפייסבוק עבור צובר אירועים לעבוד כמו שצריך

en: Facebook Token
he_IL: אסימון פייסבוק

en: Category:
he_IL: קטגוריה:

en: Status:
he_IL: סטטוס:

en: Start Time
he_IL: שעת התחלה

en: Select All
he_IL: בחר הכל

en: Select Origin
he_IL: בחירת מקור

en: Import Origin:
he_IL: מקור יבוא:

en: No Additional Categories
he_IL: אין קטגוריות נוספות

en: Enter your API key
he_IL: הזן את מפתח ה- API

en: You have not entered a Meetup API key
he_IL: אתה לא הזנת מפתח API Meetup

en: API key entered
he_IL: מפתח API הוכנס

en: The service has disabled oAuth. Some types of events may not import.
he_IL: השירות oAuth מושבת. סוגים מסוימים של אירועים יכולים לא לייבא בהצלחה.

en: Limited connectivity with Facebook
he_IL: קישוריות מוגבלת עם פייסבוק

[ctx: link for connecting facebook]
en: Connect to Facebook
he_IL: התחבר לפייסבוק

en: You have not connected Event Aggregator to Facebook
he_IL: לא חיברת צובר אירועיפ אל פייסבוק

en: Third Party Accounts
he_IL: חשבונות של צד שלישי

en: Scheduler Status
he_IL: סטטוס של מתזמן

en: WP Cron enabled
he_IL: WP Cron מופעל

en: Scheduled imports may not run reliably
he_IL: יבוא מתוכנן לא יפעל באופן מהימן

en: WP Cron not enabled
he_IL: WP Cron לא מופעל

en: Server Connection
he_IL: חיבור לשרת

note: translators: %s: Event Aggregator Server URL
en: Connected to %s
he_IL: מחובר אל %s

en: The server is responding with an error:
he_IL: השרת מגיב עם שגיאה:

en: The server is not currently responding
he_IL: השרת אינו מגיב כרגע

note: translators: %s: Event Aggregator Server URL
en: Not connected to %s
he_IL: לא מחובר אל  %s

en: Import Services
he_IL: שירותי יבוא

en: Current usage
he_IL: שימוש נוכחי

en: Check your license key
he_IL: בדוק את מפתח הרישיון שלך

en: Your license is invalid
he_IL: הרישיון שלך אינו חוקי

en: You do not have a license
he_IL: אין לך רישיון

en: Your license is valid
he_IL: הרישיון שלך חוקי

en: Check out Event Aggregator.
he_IL: בדוק צובר האירועים.

en: Global
he_IL: גלובלי

en: Update Authority
he_IL: רשות עדכונים

en: Help page
he_IL: דף עזרה

en: The default event category for events imported via Meetup
he_IL: קטגוריית ברירת המחדל לאירועים שיובאו דרך Meetup

en: The default post status for events imported via Meetup
he_IL: הסטטוס ברירת המחדל עבור אירועים שיובאו דרך Meetup

en: Google Calendar Import Settings
he_IL: הגדרות ייבוא יומן Google

en: The default event category for events imported via Facebook
he_IL: קטגוריית האירוע מחדל לאירועים שיובאו דרך פייסבוק

en: The default post status for events imported via Facebook
he_IL: את הסטטוס הרשום כברירת המחדל עבור אירועים שיובאו דרך פייסבוק

en: Facebook Import Settings
he_IL: הגדרות ייבוא פייסבוק

en: The default event category for events imported via .ics files
he_IL: קטגוריית האירוע מחדל לאירועים מיובאים באמצעות קבצי ה- ics

en: The default post status for events imported via .ics files
he_IL: את הסטטוס הרשום ברירת המחדל עבור אירועים המיובאים באמצעות קבצי ה- ics

en: ICS File Import Settings
he_IL: הגדרות ייבוא קובץ ICS

en: The default event category for events imported via iCalendar
he_IL: קטגוריית האירוע מחדל לאירועים שיובאו דרך iCalendar

en: The default post status for events imported via iCalendar
he_IL: את הסטטוס הרשום ברירת המחדל עבור אירועים שיובאו דרך iCalendar

en: iCalendar Import Settings
he_IL: הגדרות ייבוא iCalendar

en: Show Google Map by default on imported event and venues
he_IL: הצג Google Map כברירת מחדל על אירוע שיובא ועל מיקומים

en: Show Google Map
he_IL: הצג Google Map

en: The default event category for events
he_IL: קטגוריית אירוע ברירת המחדל עבור אירועים

en: The default post status for events
he_IL: הסטטוס ברירת המחדל של הפוסט עבור אירועים

en: Global Import Settings
he_IL: הגדרות ייבוא כלליות

en: The default event category for events imported via CSV
he_IL: קטגוריית האירוע ברירת מחדל לאירועים המיובאים באמצעות CSV

en: Default Event Category
he_IL: קטגורית ברירת מחדל לאירוע

en: The default post status for events imported via CSV
he_IL: הסטטוס הרשום ברירת המחדל עבור אירועים המיובאים באמצעות CSV

en: Default Status
he_IL: מצב ברירת מחדל

en: Do not re-import events. Changes made locally will be preserved.
he_IL: אין לייבא מחדש אירועים. שינויים שנעשו באופן מקומי יישמרו.

en: Overwrite my event with any changes from the original source.
he_IL: האם להחליף את האירוע שלי עם שינויים מהמקור.

en: You can make changes to imported events via The Events Calendar and see those changes reflected on your site’s calendar. The owner of the original event source (e.g. the iCalendar feed or Facebook group) might also make changes to their event. If you choose to re-import an altered event (manually or via a scheduled import), any changes made at the source or on your calendar will need to be addressed.
he_IL: באפשרותך לבצע שינויים לאירועים שיובאו דרך לוח האירועים ולראות את השינויים האלו באו לידי ביטוי על לוח השנה של האתר שלך. הבעלים של מקור אירוע המקורי (למשל, הזנה של iCalendar או הקבוצה בפייסבוק) עשויים גם לבצע שינויים לאירוע שלהם. אם תבחר לייבא מחדש אירוע שהם שינו (באופן ידני או באמצעות ייבוא מתוכנן), כל השינויים שנעשו במקור או על לוח השנה שלך, יהיה צורך לטפל בם.

en: Event Update Authority
he_IL: הרשאה לעדכון אירוע

en: No
he_IL: לא

en: No default category
he_IL: אין קטגורית ברירת מחדל

en: Use global import settings
he_IL: השתמש בהגדרות יבוא הכלליות

en: Events on or after
he_IL: אירועים המתרחשים עכשיו או אחר-כך

en: Refine:
he_IL: לעדן:

en: Use the filters to narrow down which events are fetched from this iCalendar feed.
he_IL: השתמש במסננים כדי לצמצם אילו אירועים הם נמשכו מהזנת iCalendar זה.

en: Use the filters to narrow down which events are fetched from this Google Calendar.
he_IL: השתמש במסננים כדי לצמצם אילו אירועים הם נמשכו מ-Google Calendar זה.

en: Use the filters to narrow down which events are fetched from your ICS file.
he_IL: השתמש במסננים כדי לצמצם אירועים הנמשכים מתוך קובץ ICS שלך.

[ctx: Radius with abbreviation]
en: Radius (%s)
he_IL: ראדיוס (%s)

en: Keyword(s)
he_IL: מילה או מילות מפתח

en: Enter the url for a Meetup group, page, or individual. You can also enter the url of a single Meetup event.
he_IL: הזן את כתובת האתר עבור קבוצת Meetup, דף, או  פרופיל בודד. אתה יכול גם להזין את כתובת האתר של אירוע Meetup יחיד.

en: Save
he_IL: שמירה

en: Meetup API Key:
he_IL: מפתח API Meetup:

en: Upload an ICS File
he_IL: העלה קובץ ICS

en: Select your ICS file from the WordPress media library. You may need to first upload the file from your computer to the library.
he_IL: בחר קובץ ICS שלך מספריית המדיה וורדפרס. ייתכן שיהיה עליך להעלות את הקובץ מהמחשב שלך אל הספרייה.

en: Choose File
he_IL: בחר קובץ

en: Enter the url for the iCalendar feed you wish to import, e.g. https://central.wordcamp.org/calendar.ics
he_IL: הזן את כתובת האתר עבור הזנת iCalendar שברצונך לייבא, למשל, https://central.wordcamp.org/calendar.ics

en: Copy the provided url into this field to import the events into your WordPress site.
he_IL: העתק את כתובת האתר של ספק לשדה כדי לייבא את האירועים לתוך באתר וורדפרס שלך.

en: Scroll down to Calendar Address and click the iCal button (note: if your calendar is private, you'll need to click the iCal button next to the Private Address header instead).
he_IL: גלול למטה אל כתובת  של לוח שנה ולחץ על כפתור iCal (הערה: אם היומן הוא פרטי, תצטרך ללחוץ על הלחצן iCal שליד כותרת הכתובת הפרטית במקום).

en: Go to Settings &gt; Calendars and select the calendar you wish to import.
he_IL: עבור אל הגדרות &lt; לוחות שנה ובחר את לוח השנה שברצונך לייבא.

en: You can find the url you need in your Google Calendar settings.
he_IL: אתה יכול למצוא את כתובת האתר שאתה צריך בהגדרות יומן Google שלך.

en: Enter the url for the Google Calendar feed you wish to import.
he_IL: הזן את כתובת האתר עבור הזנת לוח שנת Google שברצונך לייבא.

en: One-time imports include all events in the current feed, while scheduled imports automatically grab new events and updates from the feed on a set schedule.
he_IL: יבוא חד פעמי כולל את כל האירועים בהזנה הנוכחית, ואילו יבוא מתוזמן באופן אוטומטי אמור לתפוס אירועים חדשים ועדכונים מהעדכון על לוח זמנים מוגדר.

en: Enter the url for a Facebook group or page. You can also enter the url of a single Facebook event.
he_IL: הזן את כתובת האתר עבור קבוצה או בדף הפייסבוק. אתה יכול גם להזין את כתובת האתר של אירוע בפייסבוק יחיד.

en: One-Time Import
he_IL: יבוא חד פעמי

en: Scheduled Import
he_IL: יבוא מתוכנן

en: Log into Facebook
he_IL: התחבר אל פייסבוק

en: Please log in to enable event imports from Facebook.
he_IL: הכנס פרטי משתמש כדי לאפשר יבוא אירוע מפייסבוק.

en: Select how often you would like events to be automatically imported.
he_IL: בחר את התדירות שבה אתה רוצה לאירועים להיות מיובאים באופן אוטומטי.

en: Select Frequency
he_IL: בחירת תדירות

en: Preview
he_IL: תצוגה מקדימה

en: No file chosen
he_IL: הקובץ לא נבחר

en: Upload a CSV File
he_IL: העלה קובץ CSV

en: Upload
he_IL: העלה

en: Select your .CSV file from the WordPress media library. You may need to first upload the file from your computer to the library.
he_IL: בחר קובץ CSV שלך מספריית המדיה של וורדפרס. ייתכן שיהיה עליך קודם להעלות את הקובץ מהמחשב שלך אל הספרייה.

en: Choose a CSV file
he_IL: בחר קובץ CSV

en: Choose File:
he_IL: בחר קובץ:

en: For the best results, import venue and organizer files before importing event files.
he_IL: לקבלת התוצאות הטובות ביותר, קודם עליך לייבא קבצים של מארגנים ומיקומים, לפני יבוא קבצי אירוע.

en: Specify the type of content you wish to import, e.g. events.
he_IL: ציין את סוג התוכן שברצונך לייבא, למשל, אירועים.

en: Select Content Type
he_IL: בחר סוג תוכן

en: Content Type:
he_IL: סוג תוכן:

en: Change Event Update Authority
he_IL: שינוי הרשות לעידכון אירוע

en: News and Announcements
he_IL: חדשות והודעות

en: Developer News
he_IL: חדשות לתמכנתים

en: Rate us today!
he_IL: דרג אותנו היום!

en: Eventbrite URL
he_IL: כתובת אתר Eventbrite

en: We Need Your Help
he_IL: אנחנו צריכים את עזרתך

[ctx: Abbreviation for the kilometers unit of measure]
en: km
he_IL: ק''מ

[ctx: Abbreviation for the miles unit of measure]
en: mi
he_IL: מייל

en: Event %d: %s
he_IL: אירוע %d: %s

en: Source:
he_IL: המקור:

en: Last Import
he_IL: היבוא האחרון

en: The last time this event was imported and/or updated via import.
he_IL: בפעם האחרונה את האירוע הזה יובא ו / או עודכן באמצעות יבוא.

en: Source
he_IL: מקור

[ctx: X (kilometers abbreviation)]
en: %1$s (km)
he_IL: %1$s (ק''מ)

[ctx: X (miles abbreviation)]
en: %1$s (mi)
he_IL: %1$s (מייל)

en: Renew your Event Aggregator Facebook token
he_IL: חידוש אסימון פייסבוק עבור צובר האירועים שלך

en: Learn More
he_IL: למד עוד

en: opens in a new window
he_IL: נפתח בחלון חדש

en: Buy It Now
he_IL: קנה עכשיו

en: Unable to save credentials
he_IL: לא ניתן לשמור את האישורים

en: Credentials have been saved
he_IL: אישורים נשמרו

en: View your event categories
he_IL: צג קטגוריות האירועים שלך

en: View your event venues
he_IL: הצג מיקומים של האירועים שלך

en: View all %s
he_IL: צפה בהכל %s

en: History
he_IL: היסטוריה

en: Records per page
he_IL: רשומות לעמוד

en: Successfully fetched Facebook Token
he_IL:  הביא אסימון פייסבוק בהצלחה

en: Import created
he_IL: נוצר יבוא

en: Success
he_IL: הצלחה

en: The import will be starting soon.
he_IL: יבוא תכף מתחיל.

en: The import is in progress.
he_IL: היבוא מתבצע.

en: Event Aggregator cannot reach Meetup.com because you exceeded the request limit for your Meetup API key.
he_IL: צובר אירועים לא יכול להגיע אל Meetup.com כי חרגת ממגבלת בקשות מפתח API Meetup שלך.

en: Your Meetup API key is invalid.
he_IL: מפתח API Meetup שלך אינו חוקי.

en: The file provided could not be opened. Please confirm that it is a properly formatted .ics file.
he_IL: לא היתה אפשרות לפתוח את הקובץ שסופק . אנא אשרו שזה קובץ ה- ics מעוצב כהלכה.

en: The import failed for an unknown reason. Please try again. If the problem persists, please contact support.
he_IL: פעולת היבוא נכשל מסיבה לא ידועה. בבקשה נסה שוב. אם הבעיה נמשכת, פנה לתמיכה.

en: The image associated with your event is not accessible with your API key.
he_IL: התמונה הקשורים לאירוע שלך אינה נגישה עם מפתח ה- API.

en: The image associated with your event could not be imported.
he_IL: התמונה קשורה לאירוע שלך לא ניתן לייבא.

en: The URL provided failed to load.
he_IL: כתובת האתר שצוינה נכשלה.

en: The URL provided could not be reached.
he_IL: כתובת האתר שצוינה לא ניתן היה להשיג.

en: Sorry, but something went wrong. Please try again.
he_IL: מצטער, אך משהו השתבש. בבקשה נסה שוב.

[ctx: event aggregator status]
en: Schedule <span class="count">(%s)</span> | Schedule <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: לוח זמנים <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: לוחות זמנים <span class="count">(%s)</span>

[ctx: event aggregator status]
en: Schedule
he_IL: לוח זמנים

[ctx: event aggregator status]
en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: נכשל <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: נכשלו <span class="count">(%s)</span>

[ctx: event aggregator status]
en: Failed
he_IL: נכשל

[ctx: event aggregator status]
en: Imported <span class="count">(%s)</span> | Imported <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: מיובא <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: מיובאים <span class="count">(%s)</span>

[ctx: event aggregator status]
en: Imported
he_IL: מיובא

en: No Aggregator Records found in Trash.
he_IL: אין רשומות של צובר אירועים בפריטים נמחקים.

en: No Aggregator Records found.
he_IL: אין רשומות של צובר אירועים.

en: Parent Aggregator Record:
he_IL: רשומת אם של צובר אירועים:

en: Search Aggregator Records
he_IL: חפש רשומות של צובר אירועים

en: All Aggregator Records
he_IL:  כל הרשומות של צובר אירועים

en: View Aggregator Record
he_IL: הצגת רשומות של צובר אירועים

en: Edit Aggregator Record
he_IL: עריכת רשומת צובר אירועים

en: New Aggregator Record
he_IL: רשומת צובר אירועים חדשה

en: Add New Aggregator Record
he_IL: הוספת רשומת צובר אירועים חדשה

[ctx: record]
en: Add New
he_IL: הוספה של רשומה חדשה

[ctx: add new on admin bar]
en: Aggregator Record
he_IL: רשומת צובר אירועים

[ctx: admin menu]
en: Aggregator Records
he_IL: רשומות צובר אירועים

[ctx: post type singular name]
en: Aggregator Record
he_IL: רשומת צובר אירועים

[ctx: post type general name]
en: Aggregator Records
he_IL: רשומות צובר אירועים

en: Events Aggregator Record
he_IL: רשומת צובר אירועים

en: Unable to continue inserting data. Please reload this page to continue/try again.
he_IL: לא ניתן להמשיך בהכנסה נתונים. טען מחדש את הדף כדי להמשיך / ונסה שוב.

en: Skipped:
he_IL: מדלג:

en: Updated:
he_IL: עודכן:

en: Created:
he_IL: נוצר:

en: Your import is currently in progress. Don't worry, you can safely navigate away&ndash;the import will continue in the background.
he_IL: היבוא שלך נמצא כעת בתהליך עבודה. אל תדאג, אתה יכול לנווט הרחק בבטחה &ndash; היבוא יימשך ברקע.

en: Could not process queue for Import Record %1$d: %2$s
he_IL: לא ניתן היה לעבד רשומה %1$d: %2$s

en: Select %s
he_IL: בחירה %s

en: updated
he_IL: עודכן

en: new
he_IL: חדש

en: Latest Import:
he_IL: היבוא האחרון:

en: all time
he_IL: כל הזמנים

en: One Time
he_IL: פעם אחת

en: Invalid Frequency
he_IL: תדירות לא חוקית

[ctx: in human readable time]
en: in about %s
he_IL: בערך %s

[ctx: human readable time ago]
en: about %s ago
he_IL: בערך %s קודם

en: Radius:
he_IL: ראדיוס:

en: Keywords:
he_IL: מילות מפתח:

[ctx: record via origin]
en: via
he_IL: דרך

en: Import preview
he_IL: תצוגה מקדימה של יבוא

en: Import pending
he_IL: יבוא בהמתנה

en: Import schedule
he_IL: לוח זמני יבוא

en: Import failed
he_IL: הייבוא נכשל

en: Import completed
he_IL: יבוא הסתיים

en: Run Import
he_IL: הפעלת יבוא

en: Start an import from this source now, regardless of schedule.
he_IL: התחל יבוא ממקור זה עכשיו, ללא קשר ללוח זמנים.

[ctx: column name]
en: # Imported
he_IL: # מיובא

[ctx: column name]
en: When
he_IL: מתי

[ctx: column name]
en: Type
he_IL: סוג

[ctx: column name]
en: Last Import
he_IL: היבוא אחרון

[ctx: column name]
en: Frequency
he_IL: תדירות

[ctx: column name]
en: Source
he_IL: מקור

[ctx: records]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: סה''כ <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: סה''כ <span class="count">(%s)</span>

en: Apply
he_IL: הגשה

en: Bulk Actions
he_IL: פעולות גורפות

en: Filter
he_IL: סינון

en: Filter By Frequency
he_IL: סינון לפי תדירות

en: Filter By Origin
he_IL: סנן לפי מוצא

en: Deleted Attachment: %d
he_IL: קובץ מצורף נמחק: %d

en: Record:
he_IL: רשומה:

en: Manage Active Plugins
he_IL: נהל תוספים פעילים

en: Hide Filters
he_IL: הסתרת מסננים

en: View Filters
he_IL: הצג מסננים

en: You do not have permission to delete this record.
he_IL: אין לך הרשאה כדי למחוק את הרשומה הזו.

en: ICS File
he_IL: קובץ ICS

en: CSV File
he_IL: קובץ CSV

[ctx: %s Event count in admin list]
en: All %s
he_IL: כל ה%s

en:  (opens in new window)
he_IL: (נפתח בחלון חדש)

en: Event Log
he_IL: יומן אירועים

en: The details of your calendar plugin and settings is often needed for you or our staff to help troubleshoot an issue. Please opt-in below to automatically share your system information with our support team. This will allow us to assist you faster if you post in our forums.
he_IL: הפרטים של תוסף הגדרות היומן לרוב נחוצים בשבילך או לצוות שלנו כדי לעזור לפתור בעיה. אנא הרשם מטה כדי לשתף מידע המערכת באופן אוטומטי עם צוות התמיכה שלנו. זה יאפשר לנו לסייע לך מהר אם אתה עומד לכתוב על הבעיה בפורומים שלנו.

en: Buy This Add-On
he_IL: קנה Add-On

en: Unique System Info Key Generated
he_IL: נוצר מפתח ייחודי למערכת מידע

en: Permission Error
he_IL: שגיאת הרשאות

en: Invalid Key
he_IL: מפתח לא חוקי

en: Your system information will only be used by the Modern Tribe support team. All information is stored securely. We do not share this information with any third parties.
he_IL: מידע המערכת שלך יהיה בשימוש רק על ידי צוות התמיכת של Modern Tribe. כל המידע מאוחסן באופן מאובטח. איננו חולקים מידע זה עם צד שלישי כלשהו.

en: Yes, automatically share my system information with the Modern Tribe support team
he_IL: כן, באופן אוטומטי לשתף מידע המערכת שלי עם צוות התמיכה של Modern Tribe

[ctx: formatted plugin list]
en: %1$s and %2$s
he_IL: %1$s  וגם %2$s

en:  (opens in a new window)
he_IL: (נפתח בחלון חדש)

en: Previous
he_IL: הקודם

en: All
he_IL: כולם

en: Search:
he_IL: חיפוש:

en: No matching records found
he_IL: אין רשומים תואמים

en: Showing 0 to 0 of 0 entries
he_IL: מציג 0 עד 0 מתוך 0 רשומים

en: No data available in table
he_IL: אין נתונים זמינים בטבלה

en: An Unknown error occurred
he_IL: אירעה שגיאה לא ידועה

en: Event Aggregator
he_IL: צובר אירועים

en: English
he_IL: אנגלית

en: Eventbrite Event
he_IL: אירוע Eventbrite

en: Select from your existing Eventbrite events
he_IL: בחר מאירועים Eventbrite  קיימים שלך

en: iCal Importer
he_IL: יבואן iCal

en: Filter Bar
he_IL: שורת סינון

en: organizer
he_IL: מארגן

en: venues
he_IL: מקומות

en: venue
he_IL: מקום

en: Organizer Description
he_IL: תיאור המארגן

en: Venue Description
he_IL: תיאור המיקום

en: Event Excerpt
he_IL: קיצור של תיאור האירוע

en: Click here
he_IL: לחץ כאן

en: Recent Template Changes
he_IL: שינויי התבנית אחרונים

en: Edit Venue
he_IL: עריכת מקום

en: Next %s
he_IL: הבא %s

en: Previous %s
he_IL: הקודם %s

en: Next Day
he_IL: יום הבא

en: Previous Day
he_IL: יום קודם

en: %s Name already exists
he_IL: שם %s כבר קיים

en: %s Name can not be empty
he_IL: שם %s לא יכול להיות ריק

en: Keep the Core Plugin %sFREE%s!
he_IL: שמור על תוסף ליבה  %sחינמי %s !

en: No results were found for %1$s in or near %2$s.
he_IL: לא נמצאו תוצאות עבור %1$s או בסמוך %2$s.

en: There were no results found for %s.
he_IL: לא נמצאו תוצאות עבור  %s.

en: There were no results found for %s this month. Try searching next month.
he_IL: לא היו תוצאות נמצאו עבור %s החודש. נסה לחפש בחודש הבא.

en: No %1$s scheduled for %2$s. Please try another day.
he_IL: אין %1$s מתוכנן עבור %2$s. נסה יום אחר.

en: post a thread
he_IL: לפרסם תגובה

en: Events Tickets
he_IL: כרטיסי אירועים

en: Customizing the Events plugins
he_IL: התאמה אישית של תוספי אירועים

en: Clear
he_IL: בהיר

en: Active Users:
he_IL: משתמשים פעילים:

en: Install Plugin
he_IL: התקן תוסף

en: Install %s
he_IL: להתקין את %s

en: Upgrade Plugin
he_IL: שדרוג תוספים

en: Activate Plugin
he_IL: הפעל תוסף

en: Activate %s
he_IL: הפעל את %s

en: Community Tickets
he_IL: כרטיסי קהילה

en: Event Tickets Plus
he_IL: כרטיסי אירוע פלוס

en: Facebook Events
he_IL: פייסבוק

en: Eventbrite Tickets
he_IL: כרטיסים

en:  and
he_IL: וגם

en: The Events Calendar is a carefully crafted, extensible plugin that lets you easily share your events.
he_IL: לוח האירועים הוא תוסף מעוצב בקפידה, הניתן להרחבה, אשר מאפשר לך לשתף בקלות את האירועים שלך.

en: View %1$s %2$s | View All %1$s %2$s
he_IL[0]: הצג %1$s %2$s
he_IL[1]: הצג את כולם %1$s %2$s

en: Completed!
he_IL: הושלם!

en: organizers
he_IL: המארגנים

en: Cancel
he_IL: בטל

en: %s must be a positive number or percent.
he_IL: %s חייב להיות מספר חיובי או אחוז.

en: %1$s or %2$s
he_IL: %1$s או %2$s

note: Description of the plugin/theme
en: The Events Calendar is a carefully crafted, extensible plugin that lets you easily share your events. Beautiful. Solid. Awesome.
he_IL: לוח האירועים הוא תוסף מעוצב בקפידה, הניתן להרחבה, אשר מאפשר לך לשתף בקלות את האירועים שלך. יפה. מוצק. מדהים.

en: There are no upcoming %s at this time.
he_IL: אין %s בתקופה הקרובה בשלב זה.

en: View All %s
he_IL: צפה בכל ה%s

en: %s Navigation
he_IL: %s ניווט

en: Calendar Month Navigation
he_IL: תצוגת חודש

en: %s Tags:
he_IL: %s תגיות:

en: View As
he_IL: צפיה

en: Event Views Navigation
he_IL: מצב הצגת אירועים

en: Find %s
he_IL: מצא %s

en: %s List Navigation
he_IL: %s ניווט ברשימה

en: Find out more
he_IL: ראה עוד

en: Day Navigation
he_IL: ניווט לפי יום

en: Skipped row numbers: %s
he_IL: ‏%s מוכרח להכיל אותיות ומספרים בלבד

en: The import statistics above have the following meaning:
he_IL: הסטטיסטיקה שמעל אומרת ש:

en: Skipped: %d
he_IL: דולגו: %d

en: Updated: %d
he_IL: עודכנו: %d

en: Inserted: %d
he_IL: הוכנסו: %d

en: Import complete!
he_IL: הידד, הייבוא הושלם!

en: Import Result
he_IL: תוצאות ייבוא

en: Import CSV File
he_IL: ייבוא אירועים (קובץ csv)

en: This file has column names in the first row
he_IL: קובץ זה כולל שמות עמודות בשורה הראשונה

en: CSV File:
he_IL: ייבוא אירועים (קובץ csv)

en: Import Type:
he_IL: סוג יבוא:

en: One column in your CSV should have the Event title. Another should have the Event start date. All other fields are optional.
he_IL: טור אחד ב- CSV צריך את כותרת האירוע. טור אחר צריך את תאריך ההתחלה של האירוע. כל השדות האחרים הם אופציונליים.

en: After importing your Organizers and Venues, import your Events:
he_IL: לאחר יבוא המארגנים והאולמות שלך, אפשר לייבא את האירועים שלך:

en: After you upload your file, you'll have the opportunity to indicate how the columns in your CSV map to fields in The Events Calendar.
he_IL: לאחר שתעלה את הקובץ שלך, תהיה לך ההזדמנות לציין כיצד למפות את העמודות ה-CSV שלך לשדות את לוח האירועים.

en: One column in your CSV should have the Organizer/Venue name. All other fields are optional.
he_IL: טור אחד ב-CSV שלך צריך להיות שם המארגן / המיקום. כל השדות האחרים הם אופציונליים.

en: Upload a CSV file with one record on each line. The first line may contain column names (check the box below).
he_IL: העלה קובץ CSV עם רשומה אחת בכל שורה. השורה הראשונה עשויה להכיל שמות עמודות (סמן את התיבה להלן).

en: Select the appropriate import type.
he_IL: בחר את סוג היבוא המתאים.

en: To import organizers or venues:
he_IL: כדי לייבא מארגנים או מיקומים:

en: If your events have Organizers or Venues, please import those first.
he_IL: אם באירועים שלך יש מארגנים או מיקומים, צריך לייבא אותן תחילה.

en: Import Instructions
he_IL: הוראות יבוא

en: Events Import
he_IL: ייבוא אירועים

en: Save Settings
he_IL: שמור הגדרות

en: Draft
he_IL: טיוטה

en: Pending
he_IL: ממתין

en: Published
he_IL: פורסם

en: Import Settings
he_IL: ייבוא הגדרות

en: Instructions
he_IL: הוראות

en: Perform Import
he_IL: ייבוא

en: Event Fields
he_IL: שדות אירוע

en: Column Headings
he_IL: ראש טור

en: Columns have been mapped based on your last import. Please ensure the selected fields match the columns in your CSV file.
he_IL: מיפוי עמודות מבוסס על היבוא האחרון שלך. ודא שהשדות שנבחרו תאמים את העמודות בקובץ CSV שלך.

en: Column Mapping: %s
he_IL: טור בטבלה: %s

en: Your current Events URL is %s
he_IL: הלינקים לאירועים שלך  %s

en: Past %s
he_IL: עבר %s

en: %1$s for %2$s - %3$s
he_IL: %1$s של %2$s - %3$s

en: Upcoming %s
he_IL: עתידי %s

en: + Google Map
he_IL: + מפת גוגל

en: Click to view a Google Map
he_IL: צפיה במפה

en: %s for
he_IL: %s ב-

en: Find out more »
he_IL: לפרטים נוספים »

en: Loading %s
he_IL: טוען %s

en: Tags:
he_IL: תגיות:

[ctx: category list label]
note: translators: %s is the singular translation of "Event"
en: %s Category | %s Categories
he_IL[0]: %s קטגוריה
he_IL[1]: %s קטגוריות

en: Category
he_IL: קטגוריה

en: Tomorrow
he_IL: מחר

en: Yesterday
he_IL: אתמול

en: Origin:
he_IL: מוצא:

en: Details
he_IL: פרטים

en: Show:
he_IL: הראה

en: Title:
he_IL: כותרת:

en: Show Google Maps Link:
he_IL: הראה את הקישור למפת גוגל

en: Show Google Map:
he_IL: מפת גוגל

en: Postal Code:
he_IL: מיקוד

en: Select a State:
he_IL: בחירת מדינה (ארה״ב)

en: State or Province:
he_IL: חבל ארץ

en: Country:
he_IL: בחירת ארץ:

en: City:
he_IL: עיר:

en: Hide the following settings tabs on every site:
he_IL: החבא את הרכיב המראה שאין אירועים קרובים:

en: This is where all of the global network settings for Modern Tribe's The Events Calendar can be modified.
he_IL: המקום שבו כל הגדרות הרשת הגלובלית של האירועים שניתנים לשינוי בתוסף.

en: Network Settings
he_IL: הגדרות רשת

en: News and Tutorials
he_IL: חדשות ומדריכים

en: Premium Add-Ons
he_IL: תוספי פרימיום

en: WordPress
he_IL: וורדפרס

en: Requires:
he_IL: דרישות:

en: Latest Version:
he_IL: גרסה:

en: More...
he_IL: (ראה עוד)

en: You are up to date!
he_IL: התוסף מעודכן!

en: You need to upgrade!
he_IL: שיו, ממש חייבים לשדרג. ממש.

[ctx: not available]
en: n/a
he_IL: לא מוגדר

en: Debug Bar Plugin
he_IL: סרגל בדיקת באגים

en: Enable this option to log debug information. By default this will log to your server PHP error log. If you'd like to see the log messages in your browser, then we recommend that you install the %s and look for the "Tribe" tab in the debug output.
he_IL: הפעלת אפשרות זו מאפשרת לבצע רישום מידע ואיתור באגים. כברירת מחדל יבוצע רישום יומן שגיאות בשרת PHP. אם ברצונך לראות את הלוג בדפדפן שלך, אז אנו ממליצים לך להתקין את התקן ה %s. ותראה עבור הכרטיסייה “Tribe” בפלט של איתור באגים.

en: Debug mode
he_IL: מצב בדיקת באגים

en: View the page that displayed when you updated the plugin.
he_IL: הצג את העמוד שהוצג כשעדכנת את התוסף.

en: View Update Page
he_IL: הצג את עמוד העדכון

en: View the page that displayed when you initially installed the plugin.
he_IL: הצג את העמוד שהוצג כשהתקנת את התוסף.

en: View Welcome Page
he_IL: הצג את עמוד הפתיחה

en: You might find duplicate venues and organizers when updating The Events Calendar from a pre-3.0 version. Click this button to automatically merge identical venues and organizers.
he_IL: אולי יהיו אירועים או מקומות כפולים בזמן עידכון התוסף מגרסה שהיא לפני גרסה 3‪.‬0. לחיצה על הכפתור תבצע איחוד אוטומטי לכל הערכים הכפולים.

en: Duplicate Venues &amp; Organizers
he_IL: ייבוא מארגנים או מקומות:

en: Miscellaneous Settings
he_IL: הגדרות

en: 0 = zoomed out; 21 = zoomed in.
he_IL: 0 = הכי רחוק; 21 = הכי קרוב.

en: Google Maps default zoom level
he_IL: זום ברירת המחדל של מפת גוגל

en: Check to enable maps for events and venues.
he_IL: הפעלת המפה עבור מקומות ואירועים.

en: Enable Google Maps
he_IL: מפת גוגל פעילה

en: Map Settings
he_IL: הגדרות מפה

en: The currency symbol normally precedes the value. Enabling this option positions the symbol after the value.
he_IL: סימן המטבע מופיע בדר"כ לפני הערך. הפעלת ההגדרה הזו תמקם את סימן המטבע אחרי הערך

en: Currency symbol follows value
he_IL: סימן המטבע אחרי הערך

en: Set the default currency symbol for event costs. Note that this only impacts future events, and changes made will not apply retroactively.
he_IL: זוהי ברירת המחדל לסימול המטבע. יש לזכור שאם משנים את זה אין שינוי רטרואקטיבי על התכנים הקיימים

en: Default currency symbol
he_IL: סימול מטבע

en: Have an event that runs past midnight? Select a time after that event's end to avoid showing the event on the next day's calendar.
he_IL: אירוע שעובר את חצות? יש לבחור את הזמן שבו מסתיים האירוע כדי למנוע מהאירוע להופיע ביום שלמחרת.

en: End of day cutoff
he_IL: סיום יום

en: The above should ideally be plural, and this singular.<br />Your single event URL is: %s
he_IL: האמור לעיל אמור להופיע קודם ברבים, ואחרי זה ביחיד<br />כתובת האירוע היא: %s

en: Single event URL slug
he_IL: קישור

en: Here is the iCal feed URL for your events:
he_IL: קישור קלנדר (ical) לאירוע:

en: Your current events URL is: %s
he_IL: הלינקים לאירועים שלך  %s

en: The slug used for building the events URL.
he_IL: ה-slug משמשת לבניית הקישור לאירוע.

en: Events URL slug
he_IL: קישור

en: Show events with the site's other posts. When this box is checked, events will also continue to appear on the default events page.
he_IL: להראות אירועים עם בפוסטים אחרים באתר. כאשר תיבה זו מסומנת, אירועים גם ימשיכו להופיע בדף אירועים כברירת מחדל.

en: Include events in main blog loop
he_IL: לכלול את לוח האירועים בלופ של הבלוג הראשי באתר

en: Enable comments on event pages.
he_IL: אפשר צפיה באירועים

en: Show comments
he_IL: הצג תגובות נוספות

en: This option is disabled when "Disable the Event Search Bar" is checked on the Display settings tab.
he_IL: אפשרות זו אינה זמינה כאשר “לבטל את האירועים בבר החיפוש” מסומנת בכרטיסיה הגדרות התצוגה.

en: Number of events to show per page
he_IL: מספר אירועים לצפייה בדף

en: General Settings
he_IL: הגדרות כלליות

en: Show The Events Calendar link
he_IL: הראה את הקישור לעורך האירועים

en: See an example of the link
he_IL: דוגמה לקישור

en: Are you thinking "Wow, this plugin is amazing! I should say thanks to Modern Tribe for all their hard work." The greatest thanks we could ask for is recognition. Add a small text-only link at the bottom of your calendar pointing to The Events Calendar project.
he_IL: בטח המחשבה ״וואו, זה תוסף ממש אדיר! אני צריך להגיד תודה למודרן טרייב על העבודה הקשה שלהם״ חלפה בראשך. אם ממש עשינו לך את היום, נשמח אם ימוקם קישור טקסטואלי המקשר לעמוד התוסף. ככה נוכל להפיץ את כל הטוב הזה! :)

en: We hope our plugin is helping you out.
he_IL: מקווים שהתוסף הזה ממש עזר לך.

en: Check out the available add-ons
he_IL: יש לנו עוד המון תוספים מעניינים

en: Looking for additional functionality including recurring events, custom meta, community events, ticket sales and more?
he_IL: האם את/ה זקוק/ה לתוספת כלשהי לתוסף המופלא הזה, כמו קאסטום דאטה, אירועים קהילתיים, מכירת כרטיסים ועוד?

en: Right here
he_IL: בדיוק פה

en: Where's my calendar?
he_IL: איפה לוח האירועים שלי?

en: Finding your calendar.
he_IL: לוח האירועים שלך

en: Finding & extending your calendar.
he_IL: למצוא את לוח האירועים שלך וגם... להעשיר אותו

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code after the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
he_IL: אם HTML היא שפה המוכרת לך, ניתן להוסיף קוד אחרי הטמפלייט של האירוע. ערכות מסויימות עלולות לדרוש רכיבי עיצוב או טיפול בלייאווט.

en: Add HTML after event content
he_IL: הוספת HTML אחרי התוכן

en: If you are familiar with HTML, you can add additional code before the event template. Some themes may require this to help with styling or layout.
he_IL: אם HTML היא שפה המוכרת לך, ניתן להוסיף קוד אחרי הטמפלייט של האירוע. ערכות מסויימות עלולות לדרוש רכיבי עיצוב או טיפול בלייאווט.

en: Add HTML before event content
he_IL: הוספת HTML אחרי תוכן האירוע

en: Advanced Template Settings
he_IL: אפשרויות טמפלייט מתקדמות

en: Datepicker Date Format
he_IL: פורמט בחירת תאריך

en: Enable the Month View Cache
he_IL: הפעל את המטמון מראה החודשי

en: Month view events per day
he_IL: אירועים בחודש לפי מבט יומי

en: Check this to use the classic header.
he_IL: השתמש בראש עמוד אירוע קלאסי

en: Disable the Event Search Bar
he_IL: ביטול חיפוש האירועים

en: Default view
he_IL: תצוגת ברירת ברירת מחדל

en: You must select at least one view.
he_IL: יש לבחור אירוע לצפייה

en: Enable event views
he_IL: אפשר צפיה באירועים

en: Choose a page template to control the appearance of your calendar and event content.
he_IL: בחר תבנית כדי לקבוע את המראה של התוכן ולוח אירועים.

en: Events template
he_IL: טמפלטים לאירועים

en: A fully designed and styled theme for your events pages.
he_IL: נושא מעוצב באופן מלא עבור דפי אירועים.

en: Tribe Events Styles
he_IL: סגנונות אירועים

en: More detailed styling, tries to grab styles from your theme.
he_IL: יותר פרטים בסגנון, שימוש בסטיילינג מהערכה שלך.

en: Full Styles
he_IL: כל העיצובים

en: Only includes enough css to achieve complex layouts like calendar and week view.
he_IL: כולל רק CSS שמשיג הצגת פריסות מורכבות כמו לוח שנה ותצוגת שבוע.

en: Skeleton Styles
he_IL: כל העיצובים

en: Default stylesheet used for events templates
he_IL: עיצוב ברירת מחדל לאירועים

en: Basic Template Settings
he_IL: הגדרות כלליות

en: Display Settings
he_IL: הגדרות תצוגה

en: Default Page Template
he_IL: טמפלייט ברירת מחדל

en: Default Events Template
he_IL: טמפלייט אירוע ברירת מחדל

en: View
he_IL: צפיה

en: Edit
he_IL: עריכה

en: or
he_IL: או

en: Address:
he_IL: כתובת

en: %s Name Already Exists
he_IL: %s - שם כבר קיים

en: Email:
he_IL: דוא״ל

en: Website:
he_IL: אתר

en: Phone:
he_IL: טלפון

en: %s Name:
he_IL: %s שם:

en: Enter a 0 for %s that are free or leave blank to hide the field.
he_IL: זן 0 עבור %s בחינם או השאר ריק כדי להסתיר את השדה.

en: Cost:
he_IL: עלות

[ctx: Currency symbol position]
en: After cost
he_IL: אחרי המחיר

[ctx: Currency symbol position]
en: Before cost
he_IL: לפני המחיר

en: Currency Symbol:
he_IL: סימול מטבע

en: %s Cost
he_IL: %s המחיר

en: URL:
he_IL: קישור

en: %s Website
he_IL: אתר %s

en: Location:
he_IL: מיקום:

en: YYYY-MM-DD
he_IL: ‏YYYY-MM-DD

en: Time &amp; Date
he_IL: זמן ותאריך

en: When events are sticky in month view, they'll display first in the list of events shown within a given day block.
he_IL: כאשר אירועים הם דביקים בתצוגה חודשית, הם יוצגו ראשונים ברשימת אירועים המוצגים בתוך בלוק יום נתון.

en: Sticky in Month View
he_IL: דביק בתצוגת חודש

en: Hide From %s Listings
he_IL: הסתר מרשימות של %s

en: Product Releases, Tutorials and Community Activity
he_IL: גרסאות מוצר, הדרכות ופעילות בקהילה

en: Get the Skinny on the Latest Updates
he_IL: קבל את תקציר על העדכונים האחרונים

en: Release Notes
he_IL: הודעות גרסה

en: FAQs, Documentation, Tutorials and Forums
he_IL: תשובות לשאלות נפוצות, תיעוד, הדרכות ופורומים

en: Support Resources
he_IL: משאבי תמיכה

en: Addons for Community, Tickets, Filters, Facebook and more.
he_IL: הרחבות עבור הקהילה, כרטיסים, מסננים, פייסבוק ועוד.

en: Looking for More Features?
he_IL: מחפש תכונות נוספות?

en: Check out the New User Primer &amp; Tutorials
he_IL: בדקו את פריימר המשתמש החדש והדרכות

en: Getting Started
he_IL: מתחילים

en: Newsletter Signup
he_IL: הרשמה לניוזלטר

en: News For Events Users
he_IL: חדשות עבור משתמשי לוח האירועים

en: Facebook
he_IL: פייסבוק

en: Filters
he_IL: מסננים

en: Community Events
he_IL: אירוע קהילתי

en: Looking for Something Special?
he_IL: מחפש משהו מיוחד?

en: Sign Up
he_IL: הרשמה

en: We send out discounts to our core users via our newsletter.
he_IL: אנו שולחים הנחות למשתמשי הליבה שלנו באמצעות הניוזלטר.

en: PSST... Want a Discount?
he_IL: פססט ... רוצה הנחה?

en: Rate It
he_IL: לדרג

en: Every time you rate %s5 stars%s, a fairy is born. Okay maybe not, but more happy users mean more contributions and help on the forums. The community NEEDS your voice.
he_IL: בכל פעם שאתה מדרג %s5 stars%s , פיה הוא נולד. אוקיי, אולי לא, אבל יותר משתמשים מאושרים מתכוונים יותר תרומות ולעזור על הפורומים. הקהילה צריכה את קולך.

en: You are running Version %s and deserve a hug :-)
he_IL: אתה עובד עם גרסת %s וראוי לחיבוק :)

en: Use this to share calendar data with Google Calendar, Apple iCal and other compatible apps
he_IL: השתמש באפשרות זו כדי לשתף את נתוני לוח שנה עם Google Calendar, Apple iCal ויישומים תואמים אחרים

en: iCal Export
he_IL: יצוא iCal

en: Download .ics file
he_IL: הורד קובץ .ics

en: Google Calendar
he_IL: לוח השנה של Google

en: Add to Google Calendar
he_IL: הוסף ליומן Google

en: %1$s %2$s iCal Feed
he_IL: %1$s %2$s iCal הזנה

[ctx: feed link]
en: &raquo;
he_IL: &laquo;

en: Wyoming
he_IL: וויומינג

en: Wisconsin
he_IL: ויסקונסין

en: West Virginia
he_IL: מערב וירג׳יניה

en: Washington
he_IL: וושינגטון

en: Virginia
he_IL: וירג׳יניה

en: Vermont
he_IL: ורמונט

en: Utah
he_IL: יוטה

en: Texas
he_IL: טקסס

en: Tennessee
he_IL: טנסי

en: South Dakota
he_IL: דרום דקוטה

en: South Carolina
he_IL: דרום קרוליינה

en: Rhode Island
he_IL: איי רוד

en: Pennsylvania
he_IL: פנסילבניה

en: Oregon
he_IL: אורגון

en: Oklahoma
he_IL: אוקלוהומה

en: Ohio
he_IL: אוהיו

en: North Dakota
he_IL: צפון דקוטה

en: North Carolina
he_IL: צפון קרוליינה

en: New York
he_IL: ניו יורק

en: New Mexico
he_IL: ניו מקסיקו

en: New Jersey
he_IL: ניו ג׳רסי

en: New Hampshire
he_IL: ניו המפשייר

en: Nevada
he_IL: נוואדה

en: Nebraska
he_IL: נברסקה

en: Montana
he_IL: מונטנה

en: Missouri
he_IL: מיזורי

en: Mississippi
he_IL: מסיסיפי

en: Minnesota
he_IL: מינסוטה

en: Michigan
he_IL: מישיגן

en: Massachusetts
he_IL: מסוטוצ׳ס

en: Maryland
he_IL: מרילנד

en: Maine
he_IL: מיין

en: Louisiana
he_IL: לואיזיאנה

en: Kentucky
he_IL: קנטאקי

en: Kansas
he_IL: קנזס

en: Iowa
he_IL: לוואה

en: Indiana
he_IL: אינדיאנה

en: Illinois
he_IL: אילינוי

en: Idaho
he_IL: איידהו

en: Hawaii
he_IL: הוואי

en: Florida
he_IL: פלורידה

en: District of Columbia
he_IL: קולומביה

en: Delaware
he_IL: דאלוור

en: Connecticut
he_IL: קונטיקט

en: Colorado
he_IL: קולורדו

en: California
he_IL: קליפורניה

en: Arkansas
he_IL: ארקנסס

en: Arizona
he_IL: אריזונה

en: Alaska
he_IL: אלסקה

en: Alabama
he_IL: אלבמה

en: Zimbabwe
he_IL: זימבבואה

en: Zambia
he_IL: זמביה

en: Yemen
he_IL: תימן

en: Western Sahara
he_IL: מערב סהרה

en: Virgin Islands (U.S.)
he_IL: איי הבתולה

en: Virgin Islands (British)
he_IL: איי הבתולה

en: Viet Nam
he_IL: וייטנאם

en: Venezuela
he_IL: ונצואלה

en: Vanuatu
he_IL: ונואטו

en: Uzbekistan
he_IL: אוזבקיסטן

en: Uruguay
he_IL: אורוגואי

en: United States Minor Outlying Islands
he_IL: האיים המינוריים של ארצות הברית

en: United Kingdom
he_IL: בריטניה

en: United Arab Emirates
he_IL: איחוד האמירויות

en: Ukraine
he_IL: אוקראינה

en: Uganda
he_IL: אוגנדה

en: Tuvalu
he_IL: טובאלו

en: Turkmenistan
he_IL: טורקמניסטן

en: Turkey
he_IL: טורקיה

en: Tunisia
he_IL: תוניסיה

en: Tonga
he_IL: טונגה

en: Tokelau
he_IL: טוקלאו

en: Togo
he_IL: טוגו

en: Thailand
he_IL: תאילנד

en: Tajikistan
he_IL: טג’יקיסטן

en: Taiwan
he_IL: טיוואן

en: Syrian Arab Republic
he_IL: סוריה

en: Switzerland
he_IL: שוויץ

en: Sweden
he_IL: שוודיה

en: Swaziland
he_IL: שוויץ

en: Suriname
he_IL: סורינאם

en: Sudan
he_IL: סודן

en: Sri Lanka
he_IL: סרי לנקה

en: Spain
he_IL: ספרד

en: South Georgia, South Sandwich Islands
he_IL: ג'ורג'יה הדרומית ואיי סנדוויץ

en: South Africa
he_IL: דרום אפריקה

en: Somalia
he_IL: סומליה

en: Solomon Islands
he_IL: איי סלומון

en: Slovenia
he_IL: סלובניה

en: Slovakia (Slovak Republic)
he_IL: סלובקיה (הרפובליקה הסלובקית)

en: Singapore
he_IL: סינגפור

en: Sierra Leone
he_IL: סיירה לאונה

en: Seychelles
he_IL: איי סיישל

en: Serbia
he_IL: סרביה

en: Senegal
he_IL: סנגל

en: Saudi Arabia
he_IL: ערב הסעודית

en: San Marino
he_IL: סן מרינו

en: Samoa
he_IL: אמריקן סמואה

en: Saint Lucia
he_IL: סנט לוסיה

en: Rwanda
he_IL: רואנדה

en: Russian Federation
he_IL: רוסיה

en: Romania
he_IL: רומניה

en: Reunion
he_IL: ראוניון

en: Qatar
he_IL: קטאר

en: Puerto Rico
he_IL: פורטו ריקו

en: Portugal
he_IL: פורטוגל

en: Poland
he_IL: פולין

en: Pitcairn
he_IL: פיטקרן

en: Philippines
he_IL: פיליפינים

en: Peru
he_IL: פרו

en: Paraguay
he_IL: פרגוואי

en: Papua New Guinea
he_IL: גינאה

en: Panama
he_IL: פנמה

en: Palau
he_IL: פלאו

en: Pakistan
he_IL: פקיסטן

en: Oman
he_IL: עומאן

en: Norway
he_IL: נורבגיה

en: Northern Mariana Islands
he_IL: איי מרינה

en: Norfolk Island
he_IL: איי פוקלנד

en: Niue
he_IL: ניואה

en: Nigeria
he_IL: ניגריה

en: Niger
he_IL: ניז’ר

en: Nicaragua
he_IL: ניקורגואה

en: New Zealand
he_IL: ניו זילנד

en: New Caledonia
he_IL: קולנדיה חדשה

en: Netherlands
he_IL: הולנד

en: Nepal
he_IL: נפאל

en: Nauru
he_IL: נאורו

en: Namibia
he_IL: נמיביה

en: Myanmar
he_IL: מיאנמר

en: Mozambique
he_IL: מוזמביק

en: Morocco
he_IL: מרוקו

en: Montserrat
he_IL: מונטסראט

en: Montenegro
he_IL: מונטנגרו

en: Mongolia
he_IL: מונגוליה

en: Monaco
he_IL: מונקו

en: Mexico
he_IL: ניו מקסיקו

en: Mayotte
he_IL: מיוט

en: Mauritius
he_IL: מאוריציוס

en: Mauritania
he_IL: מאוריטניה

en: Martinique
he_IL: מרטיניק

en: Marshall Islands
he_IL: איי מרשל

en: Malta
he_IL: מלטה

en: Mali
he_IL: מאלי

en: Maldives
he_IL: האיים המלדיביים

en: Malaysia
he_IL: מלזיה

en: Malawi
he_IL: מלאווי

en: Madagascar
he_IL: מדגסקר

en: Macedonia
he_IL: מקדוניה

en: Macau
he_IL: מקאו

en: Luxembourg
he_IL: לוקסמבורג

en: Lithuania
he_IL: ליטא

en: Liechtenstein
he_IL: ליכטנשטיין

en: Libya
he_IL: לוב

en: Liberia
he_IL: ליבריה

en: Lesotho
he_IL: לסוטו

en: Lebanon
he_IL: לבנון

en: Latvia
he_IL: לטביה

en: Lao People's Democratic Republic
he_IL: הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו

en: Kyrgyzstan
he_IL: קירגיזסטן

en: Kuwait
he_IL: כווית

en: Kiribati
he_IL: קיריבטי

en: Kenya
he_IL: קניה

en: Kazakhstan
he_IL: קזחסטן

en: Jordan
he_IL: ירדן

en: Japan
he_IL: יפן

en: Jamaica
he_IL: ג’מייקה

en: Italy
he_IL: איטליה

en: Israel
he_IL: ישראל

en: Ireland
he_IL: אירלנד

en: Iraq
he_IL: עיראק

en: Indonesia
he_IL: אינדונזיה

en: India
he_IL: הרפובליקה של הודו

en: Iceland
he_IL: אייסלנד

en: Hungary
he_IL: הונגריה

en: Hong Kong
he_IL: הונג קונג

en: Honduras
he_IL: הונדורס

en: Holy See (Vatican City State)
he_IL: הכס הקדוש (מדינת הוותיקן)

en: Haiti
he_IL: האיטי

en: Guyana
he_IL: גיאנה

en: Guinea-Bissau
he_IL: גינאה המשוונית

en: Guinea
he_IL: גינאה

en: Guatemala
he_IL: גואטמלה

en: Guam
he_IL: גואם

en: Guadeloupe
he_IL: גוואדלופ

en: Grenada
he_IL: גרנדה

en: Greenland
he_IL: גרינלנד

en: Greece
he_IL: יוון

en: Gibraltar
he_IL: גיברלטר

en: Ghana
he_IL: גאנה

en: Germany
he_IL: גרמניה

en: Georgia
he_IL: גיאורגיה

en: Gambia
he_IL: גמביה

en: Gabon
he_IL: גבון

en: French Southern Territories
he_IL: טריטוריות דרומיות של צרפת

en: French Polynesia
he_IL: פולינזיה הצרפתית

en: French Guiana
he_IL: גיאנה הצרפתית

en: France
he_IL: צרפת

en: Finland
he_IL: פינלנד

en: Fiji
he_IL: פיג’י

en: Faroe Islands
he_IL: איי פיורה

en: Falkland Islands (Malvinas)
he_IL: איי פוקלנד

en: Ethiopia
he_IL: אתיופיה

en: Estonia
he_IL: אסטוניה

en: Eritrea
he_IL: אריתריאה

en: Equatorial Guinea
he_IL: גינאה המשוונית

en: El Salvador
he_IL: אל סלבדור

en: Egypt
he_IL: מצרים

en: Ecuador
he_IL: אקוודור

en: East Timor
he_IL: מזרח טימור

en: Dominican Republic
he_IL: הרפובליקה הדומיניקנית

en: Dominica
he_IL: דומיניקה

en: Djibouti
he_IL: ג’יבוטי

en: Denmark
he_IL: דנמרק

en: Czech Republic
he_IL: הרפובליקה הצ’כית

en: Cyprus
he_IL: קפריסין

en: Cuba
he_IL: קובה

en: Croatia (Local Name: Hrvatska)
he_IL: קרואטיה (השם המקומי: Hrvatska)

en: Costa Rica
he_IL: קוסטה ריקה

en: Cook Islands
he_IL: ג’ורג’יה הדרומית ואיי סנדוויץ

en: Congo
he_IL: קונגו

en: Comoros
he_IL: קומורו

en: Colombia
he_IL: קולומביה

en: Cocos (Keeling) Islands
he_IL: ג’ורג’יה הדרומית ואיי סנדוויץ

en: Christmas Island
he_IL: איי בובט

en: China
he_IL: סין

en: Chile
he_IL: צ’ילה

en: Chad
he_IL: צ’אד

en: Central African Republic
he_IL: רפובליקה אפריקנית מרכזית

en: Cayman Islands
he_IL: איי קיימן

en: Cape Verde
he_IL: כף ורדה

en: Canada
he_IL: קנדה

en: Cameroon
he_IL: קמרון

en: Cambodia
he_IL: קמבודיה

en: Burundi
he_IL: בורונדי

en: Burkina Faso
he_IL: בורקינה פאסו

en: Bulgaria
he_IL: בולגריה

en: Brunei Darussalam
he_IL: בורניי

en: British Indian Ocean Territory
he_IL: הים ההודי

en: Brazil
he_IL: ברזיל

en: Bouvet Island
he_IL: איי בובט

en: Botswana
he_IL: בוצנאווה

en: Bolivia
he_IL: בוליביה

en: Bhutan
he_IL: בוטאן

en: Bermuda
he_IL: ברמודה

en: Benin
he_IL: בנין

en: Belize
he_IL: ביזיל

en: Belgium
he_IL: בלגיה

en: Belarus
he_IL: בלרוס

en: Barbados
he_IL: ברבדוס

en: Bangladesh
he_IL: בנגלדש

en: Bahrain
he_IL: בחריין

en: Bahamas
he_IL: בהאמס

en: Azerbaijan
he_IL: אזרביג׳ן

en: Austria
he_IL: אוסטריה

en: Australia
he_IL: אוסטרליה

en: Aruba
he_IL: ארובה

en: Armenia
he_IL: ארמניה

en: Argentina
he_IL: ארגנטינה

en: Antarctica
he_IL: אנטרטיקה

en: Anguilla
he_IL: אנגולה

en: Angola
he_IL: אנגולה

en: Andorra
he_IL: אנדורה

en: American Samoa
he_IL: אמריקן סמואה

en: Algeria
he_IL: אלג׳ריה

en: Albania
he_IL: אלבניה

en: Afghanistan
he_IL: אפגניסטן

en: Select a Country:
he_IL: בחירת ארץ:

en: Country List must be formatted as one country per line in the following format: <br>US, United States <br> UK, United Kingdom.
he_IL: רשימת המדינות חייב להיות בפורמט של מדינה אחת בכל שורה בתבנית הבאה:<br>ארה״ב, ארצות הברית<br>בריטניה

en: %s must be a phone number.
he_IL: ‏%s חייב להופיע מס׳ טלפון

en: %s must consist of 5 numbers.
he_IL: ‏%s מוכרח להכיל אותיות ומספרים בלבד

en: %s must consist of letters, spaces, apostrophes, and dashes.
he_IL: ‏%s יש להשתמש באותיות, רווחים ותווים מיוחדים

en: %s must consist of letters, numbers, dashes, apostrophes, and spaces only.
he_IL: ‏%s יש להשתמש באותיות, מספרים, רווחים ותווים מיוחדים בלבד.

en: %s must be a number between 0 and 21.
he_IL: ‏%s נדרש מספר בן 0 ל 21.

en: %s must be a number or percentage.
he_IL: ‏%s חייב להיות מספר או אחוז

en: %s cannot be a duplicate
he_IL: ‏%s לא יכול להשתכפל

en: %s cannot be the same as %s.
he_IL: ‏%s לא יכול להיות זהה ל %s

en: Comparison validation failed because no comparison value was provided, for field %s
he_IL: השוואה נכשלה כי לא סופק ערך השוואה, עבור שדה %s

en: %s must have a value that's part of its options.
he_IL: %s חייב להיות ערך שהוא חלק מהאפשרויות שלו.

en: %s must be a valid absolute URL.
he_IL: ‏%s חייב להיות קישור מוחלט חוקית.

en: %s must be a valid slug (numbers, letters, dashes, and underscores).
he_IL: ‏%s חייב להיות סלאג חוקי (מספרים, אותיות, מקפים וקווים תחתונים).

en: %s must be a positive number.
he_IL: ‏%s חייב להופיע מספר חיובי בלבד

en: %s must contain numbers, letters and dots only
he_IL: ‏%s מוכרח להכיל אותיות ומספרים בלבד

en: %s must contain numbers and letters only
he_IL: ‏%s מוכרח להכיל אותיות ומספרים בלבד

[ctx: non-existant function name passed for field validation]
en: with function name:
he_IL: עם שם הפונקציה:

en: Non-existant field validation function passed
he_IL: שדה לא קיים עבר ולידציה

en: Field ID:
he_IL: מספר (ID)

en: Invalid or incomplete field passed
he_IL: שדה לא תקני

en: Yes
he_IL: כן

en: Tickets
he_IL: כרטיסים

en: Delete
he_IL: מחיקה

en: Email
he_IL: מייל

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: tribe_get_template_part('%s')
he_IL: עקיפות מהתבנית צריכות לעבור אל ספריית המשנה הנכונה: tribe_get_template_part('%s')

en: Template overrides should be moved to the correct subdirectory: %s
he_IL: עקיפות מהתבנית צריכות לעבור אל ספריית המשנה הנכונה: %s

en: No previous %s
he_IL: אין %s קודם

en: No matching %1$s listed under %2$s. Please try viewing the full calendar for a complete list of %3$s.
he_IL: אין התאמה בין %1$s המופיע תחת %2$s. אנא נסה להציג את לוח המלאה לקבלת רשימה מלאה של  %3$s.

en: No upcoming %1$s listed under %2$s. Check out upcoming %3$s for this category or view the full calendar.
he_IL: אין  %1$s הבאים להופיע תחת %2$s. הצג %3$s הבאים עבור קטגוריה זו או ניתן להציג את הלוח המלא.

en: This %s has passed.
he_IL: %s כבר עבר.

en: The requested date "%s" was not valid &ndash; showing the current month instead
he_IL: התאריך המבוקש "%s" לא היה תקף &ndash; מראה את החודש הנוכחי במקומו

en: There were no results found.
he_IL: לא נמצאו תוצאות.

en: No matching %1$s listed under %2$s. Please try viewing the full calendar for a complete list of events.
he_IL: אין %1$s מתאימים תחת %2$s. אנא נסה להציג את לוח המלאה לקבלת רשימה מלאה של אירועים.

en: No matching %1$s listed under %2$s scheduled for %3$s. Please try another day.
he_IL: %1$s המופיע תחת %2$s ומתוכנן לשעת %3$s חסר. נסה יום אחר.

en: Ongoing
he_IL: קורה עכשיו

en: All Day
he_IL: כל היום

en: Rewrite rules were purged on load of this help page. Chances are there is a rewrite rule flush occurring in a plugin or theme!
he_IL: כללי שכתוב טוהרו בטעינה של דף העזרה הזה. רוב הסיכויים שיש סומק לשכתב כלל המתרחש בתוסף או בתבנית!

en: Unknown or not set
he_IL: לא ידוע או לא הוגדר

en: System Information
he_IL: מידע על מערכת

en: There are no fields setup for this tab yet.
he_IL: אין שדות שהוגדרו לטאב הזה עדיין

en: The above setting was not saved. Other settings were successfully saved. | The above settings were not saved. Other settings were successfully saved.
he_IL[0]: ההגדרה לעיל לא ניצלה. הגדרות אחרות נשמרו בהצלחה.
he_IL[1]: ההגדרות לעיל לא ניצלו. הגדרות אחרות נשמרו בהצלחה.

en: None of your settings were saved. Please try again.
he_IL: שום הגדרה לא נשמרה. יש לנסות שוב.

en: Your form had the following errors:
he_IL: הטופס מכיל את השגיאות הבאות:

en: The request wasn't sent from this tab.
he_IL: הבקשה לא נשלחה מהטאב הנוכחי

en: The request was sent insecurely.
he_IL: הבקשה נשלחה בצורה לא מאובטחת

en: You don't have permission to do that.
he_IL: אין לך הרשאות לבצע פעולה זו.

en: Save Changes
he_IL: שמירת שינויים

en: You've requested a non-existent tab.
he_IL: ביקשת טאב שלא קיים

en: %s Settings
he_IL: ‏%s הגדרות

en: Events Settings
he_IL: הגדרות אירועים

en: Hmmm... something's wrong with this validator. Please contact %ssupport%s.
he_IL: המממ ... משהו לא בסדר עם validator זה. אנא צרו קשר עם  %ssupport%s.

en: Valid Key! Expires on %s
he_IL: מפתח חוקי! פג בתאריך %s

en: Sorry, key validation server is not available.
he_IL: מצטער, שרת אימות מפתחות אינו זמין.

en: unknown date
he_IL: תאריך לא ידוע

en: License key(s) updated.
he_IL: מפתח רישיון עודכן.

en: A valid license key is required for support and updates
he_IL: מפתח רישיון תקף נדרש לתמיכה ועדכונים

en: License Key
he_IL: מפתח רישיון

en: Error
he_IL: שגיאה

en: Once Every 30 Mins
he_IL: פעם ב-30 דקות

en: Day Of
he_IL: יום

en: %s From
he_IL: %s מתוך

en: %s In
he_IL: %s בתוך

en: Date
he_IL: תאריך

en: Search
he_IL: חיפוש

en: Day
he_IL: יום

en: Month
he_IL: חודש

en: List
he_IL: רשימה

en: Calendar
he_IL: לוח שנה

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Add %s
he_IL: הוספת %s

en: View Calendar
he_IL: צפיה בלוח שנה

en: Looking for additional functionality including recurring events, ticket sales, publicly submitted events, new views and more?
he_IL: מחפש/ת עוד תכונות כמו אירועים מתקדמים, מכירת כרטיסים, אירועים ציבוריים ועוד?

en: Additional Functionality
he_IL: פונקציונליות נוספת

en: News from Modern Tribe
he_IL: חדשות מ ‏Modern Tribe בע״מ

en: View All Add-Ons
he_IL: צפיה בתוספים נוספים

en: Support
he_IL: תמיכה

en: %s Information
he_IL: %s מידע

en: %s Options
he_IL: %s אפשרויות

en: Date out of range.
he_IL: התאריך חלף לו

en: all
he_IL: הכל

en: events
he_IL: אירועים

en: event
he_IL: אירוע

en: page
he_IL: עמוד

en: Network
he_IL: רשת

en: Done
he_IL: הושלם

en: Today
he_IL: היום

en: Prev
he_IL: &lt; הקודם

en: Next
he_IL: הבא &gt;

en: No saved %s exists.
he_IL: אין  %s נשמרים.

en: Available %s
he_IL: זמינים: %s

en: My %s
he_IL: %s שלי

en: %s draft updated.
he_IL: %s טיוטה מעודכנת.

en: %s submitted.
he_IL: %s נשלח.

en: %s published.
he_IL: %s פורסם.

note: translators: %s: date and time of the revision
en: %s restored to revision from %s
he_IL: %s משוחזר לגרסה מתוך %s

note: translators: Publish box date format, see http://php.net/date
en: M j, Y @ G:i
he_IL: ‏M j, Y @ G:i

en: %s saved.
he_IL: %s נשמר.

note: translators: %s: date and time of the revision
en: %1$s restored to revision from %2$s
he_IL: %1$s משוחזר לגרסה מתוך %2$s

en: %s updated.
he_IL: %s עודכן.

en: Custom field deleted.
he_IL: שדה מיוחד נמחק.

en: Custom field updated.
he_IL: שדה מיוחד עודכן.

en: New %s Category Name
he_IL: חדש %s שם קטגוריה

en: Add New %s Category
he_IL: הוסף קטגוריה  %s חדשה

en: Update %s Category
he_IL: עדכון קטגוריית %s

en: Edit %s Category
he_IL: ערוך קטגוריה %s

en: Parent %s Category:
he_IL: קטגוריות אב %s:

en: Parent %s Category
he_IL: קטגורית אב %s

en: All %s Categories
he_IL: כל קטגוריות ה%s

en: Search %s Categories
he_IL: חיפוש %s קטגוריות

en: %s Category
he_IL: %s קטגוריה

en: No %s found in Trash
he_IL: לא נמצא %s בפריטים שנמחקו

en: No %s found
he_IL: %s לא נמצאו

en: Search %s
he_IL: חיפוש %s

en: View %s
he_IL: הצגה %s

en: New %s
he_IL: %s חדש

en: Add New %s
he_IL: הוספת %s חדשים

en: Add New
he_IL: הוספה

en: tag
he_IL: תגית

en: category
he_IL: קטגוריה

en: Sorry, The Events Calendar requires PHP %s or higher. Talk to your Web host about moving you to a newer version of PHP.
he_IL: סליחה. התוסף דורש גרסת PHP‪‬ %s או גרסה גבוהה יותר. יש לשדרג את גרסת ה PHP.

en: Sorry, The Events Calendar requires WordPress %s or higher. Please upgrade your WordPress install.
he_IL: סליחה. התוסף דורש גרסת וורדפרס %s או גרסה גבוהה יותר. יש לשדרג את מערכת הורדפרס.

en: Licenses
he_IL: רישיונות

en: Help
he_IL: עזרה

en: Display
he_IL: תצוגה

en: The following plugins are out of date: %1$s. All add-ons contain dependencies on The Events Calendar and will not function properly unless paired with the right version. %2$sLearn More%3$s.
he_IL: התוספים הבאים אינם מעודכנים: %1$s. כל ההרחבות תלויות בלוח האירועים והן לא יהיו תקינות אלא אם יתבצע העדכון לגרסה המתאימה. %2$sלמידע נוסף%3$s.

en: Your version of The Events Calendar is not up-to-date with one of your The Events Calendar add-ons. Please %supdate now.%s
he_IL: גירסת לוח אירועים אינה מתאימה לאחד התוספים של לוח האירועים שלך. נא %sלעדכן עכשיו.%s

en: Initializing Tribe Events on %s
he_IL: הלינקים לאירועים שלך  %s

en: today
he_IL: היום

en: day
he_IL: יום

en: past
he_IL: עבר

en: upcoming
he_IL: אירועים קרובים

en: list
he_IL: רשימה

en: month
he_IL: חודש

note: #-#-#-#-#  the-events-calendar-code.pot (The Events Calendar 4.6.14.1) #-#-#-#-# Plugin Name of the plugin/theme
en: The Events Calendar
he_IL: לוח אירועים

en: Event
he_IL: אירוע

en: Events
he_IL: אירועים

en: Organizer
he_IL: המארגנ/ת

en: Organizers
he_IL: מארגנים

en: Venue
he_IL: מקום

en: Venues
he_IL: מקומות

en: Upcoming Events
he_IL: אירועים קרובים

en: Events List
he_IL: לרשימת האירועים

en: A widget that displays upcoming events.
he_IL: רכיב להצגת אירועים קרובים.

en: Settings saved.
he_IL: ההגדרות נשמרו.

en: Could not save %s.
he_IL: לא ניתן לשמור %s

en: Temporary file not found. Could not save %s.
he_IL: לא נמצא קובץ זמני. לא היתה אפשרות לשמור את %s.

en: %s (post ID %d) created.
he_IL: %s (פוסט מזהה %d) נוצר.

en: %s (post ID %d) updated.
he_IL: ‏%s (פוסט מזהה %d) עודכן.

en: Failed to import record in row %d.
he_IL: נכשל ייבוא נתונים לשורה ‪%d

en: Missing required fields in row %d.
he_IL: חסרים שדות חובה בשורה %d.

en: No importer defined for %s
he_IL: לא הועלה כלום אל %s

en: Organizer Phone
he_IL: טלפון מארגנ/ת

en: Organizer Website
he_IL: אתר מארגנ/ת

en: Organizer Email
he_IL: דוא״ל מארגנ/ת

en: Organizer Name
he_IL: שם המארגנ/ת

en: Venue Website
he_IL: אתר האינטרנט של מקום האירוע

en: Venue Phone
he_IL: טלפון

en: Venue Zip
he_IL: מיקוד

en: Venue State/Province
he_IL: חבל ארץ

en: Venue City
he_IL: עיר

en: Venue Address 2
he_IL: כתובת של מקום האירוע, שורה 2

en: Venue Address
he_IL: כתובת

en: Venue Country
he_IL: ארץ

en: Venue Name
he_IL: שם המקום

en: Event Website
he_IL: אתר האירוע

en: Event Tags
he_IL: תגיות האירוע

en: Event Category
he_IL: קטגוריית אירוע

en: Event Currency Position
he_IL: מיקום תצוגת מטבע למחיר האירוע

en: Event Currency Symbol
he_IL: מיקום תצוגת מטבע למחיר האירוע

en: Event Cost
he_IL: עלויות

en: Event Show Map
he_IL: הראה קישור למפה

en: Event Show Map Link
he_IL: הראה קישור למפה

en: Event Venue Name
he_IL: מקום

en: All Day Event
he_IL: אירוע של יום שלם

en: Event End Time
he_IL: זמן סיום

en: Event End Date
he_IL: תאריך סיום

en: Event Start Time
he_IL: זמן התחלה

en: Event Start Date
he_IL: תאריך התחלה

en: Event Description
he_IL: תיאור האירוע

en: Event Name
he_IL: שם האירוע

en: Do Not Import
he_IL: לא לייבא

en: The following fields are required for a successful import:
he_IL: השדות הבאים נדרשים עבור ייבוא מוצלח:

en: We were unable to process your request. Please try again.
he_IL: הבקשה לא הצליחה. אנא נסה שוב.

en: General
he_IL: כללי

en: The file went away. Please try again.
he_IL: הקובץ אבד. יש לנסות שוב.

en: Import
he_IL: ייבוא

en: No select options specified
he_IL: לא נבחרה שום אפשרות

en: No checkbox options specified
he_IL: לא הוגדרה תיבת סימון

en: No radio options specified
he_IL: לא הוגדר כפתור רדיו

en: Invalid field type specified
he_IL: סוג תוכן לא תקני.

en: Free
he_IL: חינמוש

en: Event Add-Ons
he_IL: תוסף האירועים

en: Merge Duplicates
he_IL: למזג כפולים

en: Time:
he_IL: זמן:

en: Date:
he_IL: תאריך:

en: End:
he_IL: סיום:

en: Start:
he_IL: התחלה:

en: End Date
he_IL: תאריך סיום

en: Start Date
he_IL: תאריך התחלה

en: %s Categories
he_IL: קטגוריות %s

en: %d%% complete
he_IL: %d%% הושלם

en: Edit %s
he_IL: עריכת %s

en: Use Saved %s:
he_IL: השתמש ב%s שמורים:

en:  ask the site administrator set a different Events URL slug.
he_IL: בקש ממנהל האתר להגדיר כתובת URL לאירועים עם שם אחר.

en: Ask the site administrator to edit the %s slug
he_IL: בקש את מנהל האתר לערוך את הכתובת  %s

en: Thanks for Updating The Events Calendar
he_IL: תודה על עדכון לוח האירועים

en: Welcome to The Events Calendar
he_IL: ברוכים הבאים ללוח האירועים

en: Return to WordPress Updates
he_IL: חזור אל העדכונים של וורדפרס

en: Go to WordPress Updates page
he_IL: עבור לעמוד עדכונים של וורדפרס

en: Return to Plugins page
he_IL: חזרה לדף תוספים

en: Go to plugins page
he_IL: עבור לדף תוספים

en: United States
he_IL: ארה״ב

en: Unnamed Venue
he_IL: מקום ללא שם
